Меню
Головна Блог З чого має бути зроблене дитяче ліжечко

Наші новини

Популярні товари

З чого має бути зроблене дитяче ліжечко

24.11.2015

Коли у родині з'являється дитина, життя батьків кардинально змінюється. Необхідно повністю змінити свій звичний розклад, перебудувати режим, облаштувати дитячу кімнату. І ось тут починається найскладніше, адже для крихітки важливо, щоб речі, які її оточують та меблі були натуральними. Наприклад, такою якістю відрізняються ліжечка можга - вони виготовлені з якісної деревини, що виключає появу алергічної реакції у дітей.

Вимоги до ліжечка

У магазинах сьогодні представлений величезний вибір дитячих меблів з пластика. Але для новонародженого вони вкрай шкідливі, адже матеріал виготовляється з хімічних компонентів, тобто, може завдати шкоди здоров'ю. Ідеальним варіантом є ліжечко з натуральної деревини.

Багато продавців вже давно зрозуміли прагнення батьків купувати своєму чаду виключно такі меблі. Тому є велика ймовірність того, що можна наштовхнутися на підробку - ліжечко, виконане з пластика "під дерево". Щоб не потрапити у таку пастку, завжди вимагайте у продавця технічну документацію та сертифікати на товар.

Не варто купувати меблі, виготовлені з сосни. Найчастіше їх кріплення розхитуються дуже швидко, та й рухливість, допитливість дитини не робить ліжечко довговічним. Віддавайте перевагу виробам з бука, дуба, берези. Також необхідно враховувати те, що такі меблі часто пересувають по кімнаті. Відповідно, у них повинні бути коліщатка.

Не забувайте про те, що дуже скоро дитина захоче повзати, ходити по ліжку, а це значить, що воно має бути стійким. Особливу увагу приділіть тому, наскільки гладенькі всі його складові, у іншому випадку малюк може поранитися або загнати скалку.

Завжди з упередженістю розглядайте ліжечко у магазині, якщо вас щось збентежило - відмовляйтеся від варіанту. Шукайте такий, який повністю задовольнить ваші вимоги.

Поділіться нашою статтею в соц. мережах

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар


Товар додано в корзину
Оформити замовлення Продовжити покупки