Меню
Головна Блог Як вибрати дитячу автолюльку

Наші новини

Популярні товари

Як вибрати дитячу автолюльку

19.11.2015

Сім'ям, які мають власний автомобіль, часто доводиться перевозити з собою і своїх дітей. Для малюків зазвичай треба придбати дитяче автомобільне крісло, яке вбереже маленького пасажира на час поїздки. А ось якщо у сім'ї малюк народився тільки недавно, для поїздок з ним вам доведеться купити автолюльку. Відповідних варіантів існує безліч, це може бути maxi cosi cabriofix або інші моделі.

Чи можна обійтися люлькою від звичайного візка?

В жодному випадку не пристосовуйте для перевезень люльки, які зняті з звичайних вуличних візків, - вони абсолютно для цього не призначені. Справжня автолюлька має масу спеціальних пристосувань, які здатні зробити поїздку для малюка більш комфортною і захистити його у разі аварії.

Як вибрати безпечну автолюльку

При виборі автолюльки керуйтеся наступними правилами:

  • форма устрою має бути ортопедична;

  • внутрішнє наповнення повинно бути м'яким, здатним знижувати навантаження на дитячий хребет;

  • потрібно переконатися у наявності ременів безпеки на три або п'ять точок.

До речі, способів кріплення автолюльки може бути кілька, тому при виборі визначитеся, який з них вам більше підходить. Втім, можна купити пристрій з універсальним кріпленням.

Було б непогано, щоб люлька оснащувалася додатковим тентом. Він прикриє вашого малюка від прямого сонячного світла. Крім того, колиска повинна бути досить легкою як для чоловіків, так і для жінок (стандартна вага - близько чотирьох кілограмів); зазвичай вона оснащена ручкою для перенесення.

Для яких ще цілей можна використовувати автолюльку

Власне, крім самих поїздок на транспорті, люлькою можна користуватися і у побуті. Ви можете переносити у ній малюка з місця на місце. А якщо ви займаєтеся домашньою роботою, просто посадіть у неї свою дитину, і нехай вона буде поблизу від вас. При цьому люльку, перетворену у крісло, можна ставити на кухонний стіл або будь-яке підвищення.

Поділіться нашою статтею в соц. мережах

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар


Товар додано в корзину
Оформити замовлення Продовжити покупки