Меню
Головна Блог Якими бувають дитячі ігрові майданчики?

Наші новини

Популярні товари

Якими бувають дитячі ігрові майданчики?

26.10.2015

Дитинство - це пора веселощів та ігор з друзями. Але ігри - це не тільки розваги, це ще і спосіб пізнання світу, а також можливість отримати нові знання та навички. Сучасні діти все більше захоплені віртуальними іграми, що значно впливає на рівень їх розвитку. Тому завдання для будь-якого батька - створити всі необхідні умови для свого малюка. І якщо вдома у нього є все, що потрібно, тоді пора переходити на подвір'я. Можна дитячі майданчики купити, а можна спільними зусиллями зробити самостійно. Але що б ви не вибрали, варто орієнтуватися на вік і потреби чад.

Види дитячих майданчиків

Готові майданчики діляться переважно на три категорії. Їх особливості і модифікацію можуть взяти за основу і ті, хто збирається облаштувати їх самостійно.

  1. Ігрові майданчики для дітей 3-5 років. Для малюків такого віку можна вибрати набір з пісочниці, гойдалки, будиночку і гірки. Діти дуже люблять також невеликі комплекси, такі як машинка-пісочниця, потяг-гірка. Дуже корисними стануть доповнення у вигляді рахівниць і дошки для малювання.
  2. Майданчики для школярів (6-12 років). У такому віці діти вже вважають себе дорослими, але не настільки, щоб відмовитися від цікавих ігрових комплексів - корабля, замку, космодрому і гірок у вигляді великих труб. Такі ігрові території часто доповнюють шведськими стінками і перекладинами для підтягування. Не зайвими будуть тенісний стіл або баскетбольне кільце.
  3. Зони активного відпочинку для підлітків та дорослих. Це вже повноцінні спортивні майданчики з турніками, брусами, вуличними тренажерами, штангами і іншим спортивним інвентарем, що дозволяють зміцнювати здоров'я молоді.

Матеріали для ігрових комплексів

Три складових, які успішно поєднуються між собою, це - дерево, пластик і метал. Вони є максимально міцними і здатними витримати необхідне навантаження. Але купуючи ігровий майданчик, звертайте увагу на наявність тестування всіх його об'єктів.

Віртуальна реальність ніколи не замінить активні ігри на свіжому повітрі, особливо якщо для дітей обладнаний сучасний і цікавий майданчик.

Поділіться нашою статтею в соц. мережах

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар


Товар додано в корзину
Оформити замовлення Продовжити покупки