Меню
Головна Блог Новинка. Дизайнерські ковдри на виписку

Наші новини

Популярні товари

Новинка. Дизайнерські ковдри на виписку

15.11.2016

За 6 років роботи, до нас в магазин надходило багато запитань і побажань. Найбільше удосконалилися крижми. Бестселером стали наші в'язані сукні. З магазину дитячого хрестильного одягу поступово "зросли" до магазину авторських і дизайнерських моделей дитячої моди. І настав час для наступного етапу - Ковдри на виписку. Наша дитина вже спить під такою ковдрою а скоро і Ви - наші клієнти, - зможете купити ексклюзивні дизайнерські дитячі конверти і ковдри.

Що це конверт ковдра на виписку?

Конверт-ковдра на виписку в магазині Хресна це квадратне двостороннє полотно. У нього можна повністю вкутати малюка, не боячись, що він замерзне і простигне. Ковдру можна використовувати не тільки для виписки, але і після - в колясці на прогулянках, або в ліжечку. Розмір ковдри ідеально підходить для малюка, тому що вона не така велика, як стандартна ковдра для дітей.

конверт ковдра на виписку зима

У зимових конвертів є свої нюанси у виробництві. На ринку України дуже багато теплих і ватяних дитячих ковдр. Але ковдри від Хресна скоріш за все будуть дуже особливим, з родзинкою, а не великими і теплими.

Нашій команді кортить показати вам фотографії цих чудових ковдр і розповісти детальніше про їх види, як вибрати і подробиці про догляд за ковдрочками. Вже зовсім скоро.

З повагою,
головний тато інтернет магазину "Хресна""
Олег

Поділіться нашою статтею в соц. мережах

Коментарі

Поки немає коментарів

Написати коментар


Товар додано в корзину
Оформити замовлення Продовжити покупки